laptops

Planning & Contracten

KDV en BSO
Tilly Hopman (tilly.hopman@kcwa.nl)
Tel: 020 - 592 66 35
Werkdagen: maandag, woensdag, donderdag

TSO
Lucienda Hassell (lucienda.hassell@kcwa.nl)
Tel: 020 - 592 66 37
Werkdagen: dinsdag, donderdag

Bij calamiteiten

Tel: 06 - 11 16 07 98
Voor calamiteiten bij KDV, BSO en TSO

Manager Kinderopvang

Kinderdagverblijf De Bibelebontseberg & BSO De Beukelseberg
Vincent Forceville (vincent.forceville@kcwa.nl)
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Hoofd Coördinatoren

KDV De Bibelebontse Berg
Mirjam Bruring (mirjam.bruring@kcwa.nl)
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag

BSO De Beukelseberg
Carolien Arslanlar (carolien.arslanlar@kcwa.nl)
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Leidinggevende Tussenschoolse opvang 

TSO Het Middaguurtje
Naima Ait Sidi Elghazi (naima.aitsidielghazi@kcwa.nl)
Tel: 06-53 37 28 24
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Directie

Marian Siebum (marian.siebum@kcwa.nl)
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag

Financiële afdeling (debiteuren, crediteuren, facturen, incasso's)

Algemeen tel: 020 - 592 66 37

Debiteuren KDV en Crediteuren KDV & BSO & TSO
Martijn Woudstra (martijn.woudstra@kcwa.nl)
Werkdagen: dinsdag, vrijdag

Debiteuren BSO
Lucienda Hassell (lucienda.hassell@kcwa.nl
Werkdagen: dinsdag, donderdag

Debiteuren TSO
Eveline Kok (eveline.kok@kcwa.nl)
Werkdagen: maandag, dinsdag, vrijdag

Aanvraag extra dagen en gratis extra dag

KDV De Bibelebontse Berg
Aanvragen bij de medewerker van de groep

BSO De Beukelseberg
(beukelseberg@kcwa.nl)

Inschrijven en informatie workshops/activiteiten

Activiteitencoördinator
Diandra Sarabia (diandra.sarabia@kcwa.nl)

Kwaliteitsgarantie & GGD

Kwaliteitsmedewerkers
Marjolijn Kraal (marjolijn.kraal@kcwa.nl)
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Laura Hofland (laura.hofland@kcwa.nl)
Werkdagen: maandag, dinsdag, vrijdag

Bedrijfshulpverlening

Hoofd BHV-medewerker
Bronja ten Haaf (bronja.tenhaaf@kcwa.nl)
Werkdagen: maandag

Publieke Relaties

PR-coördinator
Hannah Fisser (hannah.fisser@kcwa.nl)
Werkdagen: donderdag

Groepen KDV De Bibelebontseberg

Willem Beukel 42a  
Brulapen 020 - 66 50 434 
Koekiemonsters 020 - 694 12 00
Dolfijntjes 020 - 694 01 28
Rupsjes 020 - 468 30 25
Boefjes 020 - 468 30 27
   
Willem Beukel 151  
Teddyberen 020 - 592 66 47
Pandaberen 020 - 592 66 45
Stampertjes 020 - 592 66 44
Teigetjes 020 - 592 66 43
   
Brede School  
Bijtjes 020 - 820 03 71

 

Groepen BSO De Beukelseberg

Afmelden van uw kind kan door de voicemail in te spreken op het nummer van de groep van uw kind.
Tot 14:15 uur kunt u de voicemail inspreken: Noem hierbij de naam van het kind en de naam van de groep.

Tijdens reguliere schooldagen zijn er vanaf 14:15 medewerkers aanwezig op de locaties.

Willem Beukel  
bereikbaar op ma, din, don  
Grizzlyberen 06 - 26 23 65 40 
Bruine Beren 06 - 83 12 80 24
IJsberen 06 - 23 27 07 63
   
Lidwina Ringdijk  
bereikbaar op ma, din, don  
Koalaberen 06 - 13 11 83 51
   
Scouting  
bereikbaar op ma, din, don, vrij  
Gijsbrecht 06 - 30 41 07 82
Frankendael 06 - 51 61 15 41
   
Brede School  
bereikbaar op ma, din, woe, don, vrij  
Draken, Haaien & Weerwolven   020 - 665 88 44
Dino's 06 - 12 50 03 13
   
8e Montessori  
bereikbaar op ma, din, don  
Kleine en Grote Slingerapen 06 - 28 67 27 05
   
Jeugdland
bereikbaar op ma, din, don 06 - 83 09 69 89
 
Boerderij 06 - 20 95 10 02